سوالات متداول

بله ، نیاز به ثبت نام در سایت ضروری است. بعد از ثبت‌نام در سایت و ثبت اطلاعات خود می‌توانید به راحتی سفارشات خود را بر روی سایت ثبت نمایید.

هزینه ارسال کالا به عهده مشتری می‌باشد و زمانی که کالا را تحویل گرفتید هزینه ارسال را به مامور پرداخت می‌کنید. در مواقعی که شرکت‌های ارسال کالا در مقصد مورد نظر شعبی نداشته باشند، هزینه ارسال بصورت پیش کرایه و بر روی سفارش از مشتری دریافت می‌شود.

هزینه کالا در زمان ثبت سفارش، توسط درگاه بانکی پرداخت می‌شود و بعد از آن سفارش شما ثبت و نهایی می‌شود. همچنین امکان ارتباط با مجموعه ساز ۲۴ و پرداخت هزینه بصورت مستقیم به شماره حساب مجموعه ساز ۲۴ نیز وجود دارد.

در ارتباط با سازهای خریداری شده ( شامل لوازم جانبی نمی شود!) امکان عودت ساز در صورتی که محصول جزو سازهای پلمپ شده خارجی نباشد وجود دارد. از زمان ارسال کالا، خریدار به مدت ۷ روز فرصت دارد در صورتی که به ساز هیچ گونه آسیبی نرسیده باشد و فقط تست صدا از آن گرفته شده باشد، کالا را مرجوع کند.

پس از ثبت درخواست شما در صفحه انصراف از خرید کالا و پس از بررسی علت مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش ساز ۲۴، هماهنگی لازم جهت عودت کالا با خریدار صورت گرفته و پس از دریافت کالا و بررسی سلامت ساز، مبلغ کالا به حساب خریدار واریز می گردد.

هزینه ارسال ساز های مرجویی به عهده مشتری می باشد.

خیر، امکان مرجوع نمودن کارت هدیه وجود ندارد.

تمامی ساز های ارسالی توسط ساز ۲۴ از تامین کنند گان و سازندگان مورد تایید مجموعه ساز ۲۴ و تحت نظارت این مجموعه ارسال شده و ساز ۲۴ کیفیت و اصالت آنها را ضمانت می نماید.

بررسی ها در واقع به شما یک شناخت کلی از ساز مد نظر می دهد و در آنها شما می توانید علاوه بر صدای ساز، اطلاعات کاملی درباره صنعت ، کیفیت متریال بکار رفته، نکات خاص در ارتباط با ساز، تناسب کیفیت و قیمت، نظر کارشناسی در ارتباط با ساز و…… به دست آورید تا در تصمیم گیری به شما کمک کند و با خیال راحت تر دست به انتخاب صحیح و مناسب بزنید.

بله، در صورت تمایل، امکان سفارش ساز های موجود در سایت بصورت سفارشی شده ( با متریال خاص یا ویژگی های خاص) نیز وجود دارد. بدیهی است ارسال ساز های سفارشی شده مشمول زمان تحویل می باشد.

بله، امکان ثبت سفارش برای عزیزان ساکن در خارج از کشور و ارسال ساز برای آنها فراهم می باشد.

تمامی سفارشات خارج از ایران با پست جمهوری اسلامی ایران ارسال میشوند.

به دلیل نوع کالا و فروشگاه های انتخابی شما می باشد. طبیعی ست که در صورت انتخاب کالا ها از فروشگاه های مختلف، به تعداد فروشگاه های انتخابی، هزینه های ارسال جداگانه برای مشتری منظور می گردد. لیکن پیشنهاد مجموعه ساز ۲۴ به انتخاب محصولات مورد نظر حتی الامکان از یک فروشگاه می باشد.

بله برای راحتی مشتریان عزیز که امکان پرداخت از درگاه های بانکی داخل کشور را ندارند ، امکان پرداخت از طریق  حساب های بین المللی موجود دارد. ( از طریق Master Card )

سازهایی که در استودیو ساز ۲۴ عکاسی و فیلمبرداری می شوند فقط یک نمونه از الگوی ساخته شده از آن ساز توسط سازنده می باشد که جهت اطلاع شما عزیزان محتواهای عکسی، فیلمی، صوتی و  کارشناسی بر روی آن تهیه شده است. بدیهی است سازهای ارسالی برای شما عزیزان لزوماً همان ساز رویت شده در عکس و فیلم نبوده ولی از همان الگو و ویژگی ها تبعیت می نماید. کما اینکه دو ساز ساخته شده از یک تنه واحد از یک درخت نیز در شکل ظاهری چوب بکار رفته با یکدیگر اختلافاتی دارند. هدف اصلی مجموعه ساز ۲۴ بر شمردن ویژگی های استاندارد شده در هر نمونه از ساز می باشد.

خیر ساز ۲۴ یک فروشگاه آنلاین بوده و امکان خرید حضوری وجود ندارد. تمامی تلاش های مجموعه ساز به منظور تولید محتوای تخصصی بر روی کالا های این فروشگاه در جهت کاهش رفت و آمد مشتریان برای تهیه ساز مناسب و آگاهی از کلیه ویژگی های یک ساز بدون نیاز به حضور در فروشگاه می باشد. همچنین مجموعه ساز ۲۴ به منظور رضایت بیشتر مشتریان از خرید آنلاین خود، مهلت تست یک هفته ای برای خرید از این فروشگاه را برای مشتریان در نظر گرفته است.

بله،در صورت مقدور نبودن ثبت سفارش بر روی سایت، میتوانید با مجموعه ساز ۲۴تماس حاصل کرده و با راهنمایی کارشناسان ما سفارش خود را ثبت نمایید.

کارشناسان مجموعه ساز۲۴ همواره و در همه زمان آمده ارائه مشاوره تخصصی و دقیق به شما عزیزان جهت انتخاب ساز مناسب برای شما هستند.

با ما تماس بگیرید. کارشناسان مجموعه ساز۲۴ همواره و در همه زمان آمده ارائه مشاوره تخصصی و دقیق به شما عزیزان جهت انتخاب ساز مناسب به منظور شروع موسیقی هستند. همچنین شما می توانید از ربات کمک در انتخاب ساز در بخش ساز ۲۴ برای هنرجویان کمک بگیرید.

بله، امکان لغو کلیه سفارش ها قبل از ارسال وجود دارد.

در صورت تمایل برای لغو سفارش خود ، با تماس و اطلاع رسانی به کارشناسان ما قبل از ارسال کالا، می توانید سفارش خود را لغو کرده و مبلغ خرید خود را دریافت نمایید.

خیر، تمامی کالا هایی که برای مشتریان ارسال میشوند ، کاملا نو و بدون هیچگونه استفاده می باشند.

خیر، در حال حاضر تنها کالاهایی امکان سفارش دارند که بر روی سایت موجود بوده و دارای قیمت می باشند. ضمناً شما عزیزان می توانید درخواست موجود کردن کالای مورد نظرتان را برای ما ارسال نمایید.

شما میتوانید با استفاده از تمامی کارت بانکی های عضو شبکه شتاب ، در سایت ساز۲۴ اقدام به پرداخت کنید.

گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد. در این حالت معمولاً پول شما در حساب‏‌های میانی بانک است و خود بانک مغایرت‏‌ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌‏دهد. اگر تا ۷۲ ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.

حق با شماست در حال حاضر بسیاری از سایت ها در بستر اینترنت به فعالیت می پردازند که از اطمینان هموطنان عزیزمان سوء استفاده کرده و بدون ارائه خدمات درخواستی به آنها از مشتریان پول دریافت می نمایند. جهت اطمینان خاطر از امن بودن سایتی که قصد خرید اینترنتی از آن را دارید، حتماً به مجوز های صادر شده از سوی ارگان های رسمی و دولتی کشور در ارتباط با آن کسب و کار از جمله نماد اعتماد الکترونیکی، نماد انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی و ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی توجه نمایید. تمامی وبسایت ها موظف هستند این مجوز ها را در صفحه اصلی خود قرار داده و در رویت عموم برسانند. ضمناً، حتماً در هنگام بررسی، به تاریخ اعتبار مجوز صادر شده توجه فرمایید.

به بخش سفارش ساز های سفارشی بر روی وبسایت رفته و درخواست ساز مد نظرتان را ثبت نمایید. همکاران ما به شما در تهیه ساز مورد نظرتان کمک می رسانند.

بله، به بخش سفارش ساز های سفارشی بر روی وبسایت رفته و درخواست ساز سفارشی شده مد نظرتان را ثبت نمایید. همکاران ما امکان ساخت ساز مد نظرتان را با ویژگی های ذکر شده  بررسی کرده و پاسخ را به شما اعلام می نمایند.

خیر، اطلاعات تماس سازندگان نزد مجموعه ساز ۲۴ محفوظ بوده و ما امکان در اختیار گذاشتن آن را نداریم. ولی شما میتوانید در صفحه مختص به هر سازنده در مجموعه ساز ۲۴ و در بخش پرسش و پاسخ، سوالات خود را از هر سازنده مطرح کرده و پاسخ آن را دریافت نمایید.