اولین مرجع تخصصی بررسی و فروش آنلاین ادوات موسیقی در ایران

Title

مجموعه ساز ۲۴ با رویکرد بهبود فضای ساز و موسیقی کشور و با هدف ایجاد فضایی برای افزایش اطلاعات و سطح آگاهی مخاطبان، دسترسی سریع به اطلاعات بازار، تصمیم گیری صحیح در انتخاب و سهولت در تهیه ساز برای گروه های مختلف علاقه مند به حوزه موسیقی شکل گرفته است.

درباره ساز۲۴

مجموعه ساز ۲۴ (Saaz24.com) به عنوان اولین مرجع تخصصی بررسی و فروش آنلاین ادوات موسیقی در ایران، فعالیت خود را از تیر سال ۱۳۹۷ در شرکت برنا فناوران رایکا در شهر تهران تحت عنوان یک کسب و کار Market Place با فروش ساز و لوازم جانبی موسیقی در وبسایت خود آغاز کرد. این مجموعه که در ابتدا فعالیت خود را به عنوان یک فروشگاه آنلاین موسیقی آغاز کرده بود، رفته رفته و طی گذشت زمان، با مشاهده نیاز شدید هنرجویان به آگاهی و محتوای تخصصی بر روی ادوات موسیقی جهت انتخاب صحیح و مناسب ساز و به دلیل عدم وجود محتوای مذکور در دنیای موسیقی، فعالیت خود را بطور گسترده بر روی تهیه محتوای متنی، عکسی، صوتی، تصویری و کارشناسی بر روی ادوات موسیقی معطوف داشته و در حال حاضر به عنوان اولین و تنها مرجع بررسی و معرفی ساز به هنرجویان و علاقه مندان به حوزه موسیقی شناخته می شود.

مجموعه ساز ۲۴ همواره حامی هنرجویان و علاقه مندان به موسیقی بوده و سعی در هموار نمودن مسیر آنها در یادگیری موسیقی از طریق سهولت ارتباط آنها با گردانندگان این چرخه دارد. در این راستا وبسایت ساز ۲۴ خدمات متنوعی را برای این دسته از جویندگان هنر در نظر گرفته است که از جمله آنها می توان به  مساعدت در تصمیم گیری جهت انتخاب ساز مناسب برای شروع موسیقی، مطالب تخصصی جهت انتخاب صحیح ساز، کمک در تهیه ساز مورد نظر، کمک در انتخاب آموزشگاه و استاد مناسب و در نهایت کمک برای بیشتر دیده شدن هنر و توانایی هنرجویان اشاره کرد.

 

مجموعه ساز ۲۴ همچنین سعی بر آن داشته تا به عنوان یک فروشگاه آنلاین موسیقی، کامل ترین آرشیو از ساز و لوازم جانبی را در کلیه سبک های مختلف موسیقی در اختیار کاربران قرار داده تا هنرجویان و نوازندگان بتوانند با دسترسی به بخش عظیمی از کالاهای موجود در بازار و مقایسه آنها، بهترین و مناسب ترین انتخاب ممکن را با صرف کمترین هزینه انجام دهند. در این راستا ساز ۲۴ با تعداد کثیری از سازندگان، فروشگاه ها و تامین کنندگان حوزه موسیقی در ارتباط بوده و معرف محصول کلیه تامین کنند گان ساز و لوازم جانبی کشور می باشد.

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید…

instagram
telegram
facebook
linkedin

مجموعه بزرگ ساز ۲۴

مجموعه ساز ۲۴ در جهت تکمیل خدمات خود به فعالان دنیای هنر و موسیقی و تسهیل ارتباط آنها با هنرجویان و مصرف کنندگان نهایی خدمات آنها، برای هر یک از گروه های سازندگان، فروشگاه ها، آموزشگاه ها و کارشناسان حوزه موسیقی، خدمات و سرویس های ویژه ای را در نظر گرفته است و با در اختیار قرار دادن پنل ویژه و اختصاصی شده ساز ۲۴ به هر یک، آنها را در ارایه هرچه بهتر و سریع تر خدمات خود به هنرجویان و نوازندگان یاری می رساند.

۱۷ آموزشگاه‌ها
۵۹ کارشناسان
۱۵۳ سازندگان
۲۶ فروشندگان

تجربه خرید متفاوت

بخوانید

بخوانید

ویژگی های ساز مورد نظرتان را بخوانید!

بدانید

بدانید

نظر کارشناسان درباره ساز مورد نظرتان را بدانید!

مطمئن بخرید

مطمئن بخرید!

و در نهایت با مناسب ترین قیمت ساز مورد نظر را تهیه کنید!

بشنوید

بشنوید

صدای ساز مورد نظرتان را بشنوید!

ببینید

ببینید

تصاویر و ویدیو ساز مورد نظرتان را ببینید!

مقایسه کنید

مقایسه کنید

ساز مورد نظرتان را با نمونه مشابه مقایسه کنید!